Quatro Granit ve Kuvars Testereleri

Daha hızlı,daha güvenli ve daha yeni..

BENZERSİZ!

Diaserra Quatro elmas li testereler makinelerinizin verimliliğini arttırır. Mevcut kullanılan testerelerinizin daha üstünde bir performans ile tanışmaya hazır mısınız? Size elmas testerelerimizi teslim etmeden önce tüm parametreleri optimize ediyoruz. Kullanım sonrası, ilk kesimden itibaren hızı, kaliteyi rafine şekilde görüyorsunuz.
Kesim yapılan makinenin verimi, üç ila dört kat ’tan daha az olmamak kaydıyla artar. Silestone, Cambria, Sensa, Çimstone, Belenco, Coante, Sadestone, Calisco, Granit gibi malzemelerin kesimi de kendi geliştirdiğimiz elmas testereler için sorun değil.
Biz size inanıyoruz. Sizin’ de bize inandığınızı biliyoruz.

Quatro Teknolojisi Nedir?

Quatro Teknolojisi Gelenekse elmaslı kesicilerden farklı olarak 4 farklı Elmas karışımının doğru materyaller ile harmanlanması ile ortaya çıkmıştır. Farkımız burada ortaya çıkmaktadır şuan kullanılan teknolojiler ile bizim kesim hızında granitte ve Quartz malzemelerde daha hızlı verimli kesim yapmak maalesef mümkün değildir.

Çift kademeli sandviçe segment’ in sürtünme katsayısı ile standart elmasların sürtünme katsayısı aynı olmadığından, QUATRO TEKNOLOJİ yüksek hızlarda çok verimli ve özellikle çok hassas kesim yapabilmektedir.

Normal elmas testerelerden daha fazlası..

Diaserra tarafından sunulan hizmet, çok daha yüksek hız ve rafine bir finiş ile sonuçlanan benzersiz elmas testerelerin tedarikinden çok daha ileri gider. Mükemmel testere kesimini garanti etmek için her şeyi yapıyoruz. Buna göre, elmas testerelerimiz ilk kez kullanılmaya başlandığında sizin yanınızda Diaserra olarak var olmayı seviyoruz.

* Her şeyin mükemmelliğe ulaştığından kesinlikle emin olmak istiyoruz.
**Her kesin bu teknoloji ile tanışması fırsatını size sunmak için buradayız
***Her materyal kesilebilir. Elmas gibi dünyanın ne sert madeni kesilebiliyorsa bizim ile çalışmak sizi her zaman en doğru seçimleri yapmaya yönlendirir

Her malzeme için doğru elmas testere seçilmeli..

Herhangi bir kesim makinesine uygun her türlü kullanım için onlarca farklı elmas testereyi olası kesim Sartlarına uygun segment ler geliştiriyoruz. Uygun tip elmas segment için bireysel tavsiyemize güvenebilirsiniz. Herhangi bir yükümlülük altına girmeden gerekli ürün tavsiyesini sunmak için sizi ziyaret ediyoruz.

Quatro testerelerimiz, Silestone, Cambria, Sensa, Çimstone, Belenco, Coante, Sadestone, Calisco, Granit, benzeri görülmemiş bir hızda ve son derece rafine bir kesim garantisi ile sorunsuz bir şekilde kesiyoruz. Ürünlerle ilgili videolarımız ı izleyebilirsiniz.

ÜRÜN STOK KODU: DS300
350 mm Quatro Granit ve Kuvars Testeresi

TOP
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj