Biz Kimiz

Diaserra fikir olarak 2005 senesinde oluşmuş ancak 2014 hayata geçmiş elmaslı dairesel testereler ve elmaslı aşındırıcıların üretimi ve pazarlaması için kurulmuştur.

Misyonumuz: Yenilikçi bir anlayış ve dünya doğal taş ve teknik porselen seramik sektöründeki en yeni teknolojik uygulamaların ürünlerimize direkt olarak katkı sağlaması ve sizin tecrübeleriniz doğrultusunda ürün gamımızın gelişmesi, ülke ekonomisine katkı sağlamak, ilk ve en öncelikli hedefimiz olacaktır.

Vizyonumuz: Dünya da güçlü bir sektör olan Gem Stones ,mermer, seramik, ve teknik porselen gibi kesimi zor taşları ,en az fire ve en hızlı ,en ucuz şartlarda üretime katmaktır..

TOP
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj