Ultra ve Süpershine Mermer Testereleri

Daha hızlı,daha güvenli ve daha yeni..

BENZERSİZ!

Diaserra Ultra ve SuperShine elmas li testereler makinelerinizin verimliliğini arttırır. Mevcut kullanılan testerelerinizin daha üstünde bir performans ile tanışmaya hazır mısınız?

Size elmas testerelerimizi teslim etmeden önce tüm parametreleri optimize ediyoruz. Kullanım sonrası, ilk kesimden itibaren hızı, kaliteyi rafine şekilde görüyorsunuz.
Kesim yapılan makinenin verimi, üç ila dört kat ’tan daha az olmamak kaydıyla artar.Mermer vb. malzemelerin kesimi de kendi geliştirdiğimiz elmas testereler için sorun değil.

Diaserra nın her ürünü kendi içindeki yüksek teknoloji ve 10 yıla varan ar-ge çalışmasının sonucunda ortaya çıkmıştır.
Biz size inanıyoruz. Sizin’ de bize inandığınızı biliyoruz.

ŞûRâ Teknolojisi Nedir?

ŞûRâ Teknolojisi Mermer kesiminde bir devrim yapmıştır. ŞûRâ’ dan önce geleneksel segment ler de kesim hızları da çok düşük olmakla beraber bu teknoloji bu algıyı yok etmiştir .Mermer kesiminde mutlak hız ve soft bir kesim garantisi verebilen testerelerimiz ile iki farklı segmentte iki farklı testere ile karşınızdayız.
A) ŞûRâ Ultra Shine bu testere ile mermer ve granitte yüksek hızlara çıkabilirsiniz, bildiğiniz her hızı ve kesim kalitesini unutun çünkü 45derece kesimlerde daha hızlı daha soft ve rafine bir kesim için ultra shine size yeterli gelecektir.
B)ŞûRâ SuperShine: Bu testere ile kenar kesim kalitesini mutlak değerlerinin 10 katı üzerinden görüntülemek sizin elinizde, Sıfır çapaklı kesim, ultra temiz kesim detayı. Kesilen materyalin kesitindeki parlaklığa inanmayacaksınız.

Normal elmas testerelerden daha fazlası..

Diaserra tarafından sunulan hizmet, çok daha yüksek hız ve rafine bir finiş ile sonuçlanan benzersiz elmas testerelerin tedarikinden çok daha ileri gider. Mükemmel testere kesimini garanti etmek için her şeyi yapıyoruz. Buna göre, elmas testerelerimiz ilk kez kullanılmaya başlandığında sizin yanınızda Diaserra olarak var olmayı seviyoruz.

* Her şeyin mükemmelliğe ulaştığından kesinlikle emin olmak istiyoruz.
**Her kesin bu teknoloji ile tanışması fırsatını size sunmak için buradayız
***Her materyal kesilebilir. Elmas gibi dünyanın ne sert madeni kesilebiliyorsa bizim ile çalışmak sizi her zaman en doğru seçimleri yapmaya yönlendirir

Her malzeme için doğru elmas testere seçilmeli..

Herhangi bir kesim makinesine uygun her türlü kullanım için onlarca farklı elmas testereyi olası kesim Sartlarına uygun segment ler geliştiriyoruz. Uygun tip elmas segment için bireysel tavsiyemize güvenebilirsiniz. Herhangi bir yükümlülük altına girmeden gerekli ürün tavsiyesini sunmak için sizi ziyaret ediyoruz.

ŞûRâ Teknolojisi testerelerimiz Mermer vb. benzeri görülmemiş bir hızda ve son derece rafine bir kesim garantisi ile sorunsuz bir şekilde kesiyoruz. Ürünlerle ilgili videolarımız ı izleyebilirsiniz.

ÜRÜN STOK KODU: DS400
400 mm ŞûRâ Ultra Shine Mermer Testeresi

ÜRÜN STOK KODU: DS401
400 mm ŞûRâ SuperShine Mermer Testeresi

TOP
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj