Quasar UltraHard Teknik Porselen Testereleri

Daha hızlı,daha güvenli ve daha yeni..

BENZERSİZ!

Diaserra Quasar elmas li testereler makinelerinizin verimliliğini arttırır. Mevcut kullanılan testerelerinizin daha üstünde bir performans ile tanışmaya hazır mısınız? Size elmas testerelerimizi teslim etmeden önce tüm parametreleri optimize ediyoruz. Kullanım sonrası, ilk kesimden itibaren hızı, kaliteyi rafine şekilde görüyorsunuz.

Kesim yapılan makinenin verimi, üç ila dört kat ’tan daha az olmamak kaydıyla artar. Lapitec, Neoliht, Laminam, Level, SapienStone, Parmastone  gibi Ultra hard teknik porselen malzemelerin kesimi de kendi geliştirdiğimiz elmas testereler için sorun değil.
Biz size inanıyoruz. Sizin’ de bize inandığınızı biliyoruz

Quasar Mutlak Hız Demektir.

Quasar Mutlak Hız Demektir. Quasar Isınmaya Direnç Gösteren titanyum parçaların nano teknoloji kullanılarak kesici elmas tanelerinin kaplanması ile segment içindeki Ani ısı yükselmesine maksimum denge ile cevap vermesidir.

Titanyum kaplamalı elmas Parçaların ekstra Soğutma Sağladığı bu sistemin adı Quasar dir. Quasar içindeki 3'lü elmas kombinasyonunu titanyum alışımla kaplanması sonucu Quasar içindeki 3'lü elmas Kaplanması sonucu ısıyı elmas üzerinde tutmayan ve genişleme katsayısı çok düşük bir segmenttir.

Piyasadaki En Hızlı ULTRA HARD TEKNİK PORSELEN Testeresi dir.

Normal elmas testerelerden daha fazlası..

Diaserra tarafından sunulan hizmet, çok daha yüksek hız ve rafine bir finiş ile sonuçlanan benzersiz elmas testerelerin tedarikinden çok daha ileri gider. Mükemmel testere kesimini garanti etmek için her şeyi yapıyoruz. Buna göre, elmas testerelerimiz ilk kez kullanılmaya başlandığında sizin yanınızda Diaserra olarak var olmayı seviyoruz.

* Her şeyin mükemmelliğe ulaştığından kesinlikle emin olmak istiyoruz.
**Her kesin bu teknoloji ile tanışması fırsatını size sunmak için buradayız
***Her materyal kesilebilir. Elmas gibi dünyanın ne sert madeni kesilebiliyorsa bizim ile çalışmak sizi her zaman en doğru seçimleri yapmaya yönlendirir

Her malzeme için doğru elmas testere seçilmeli..

Herhangi bir kesim makinesine uygun her türlü kullanım için onlarca farklı elmas testereyi olası kesim Sartlarına uygun segment ler geliştiriyoruz. Uygun tip elmas segment için bireysel tavsiyemize güvenebilirsiniz. Herhangi bir yükümlülük altına girmeden gerekli ürün tavsiyesini sunmak için sizi ziyaret ediyoruz.

Elmas testerelerimiz, Dekton ve Lapitec ‘ten, benzeri görülmemiş bir hızda ve son derece rafine bir kesim garantisi ile sorunsuz bir şekilde kesiyoruz. Ürünlerle ilgili videolarımız ı izleyebilirsiniz.

ÜRÜN STOK KODU: DS2000
300 mm Quasar Ultra Hard Teknik Porselen Testeresi

ÜRÜN STOK KODU: DS2001
350mm Quasar Ultra Hard Teknik Porselen Testeresi

ÜRÜN STOK KODU: DS2002
400mm Quasar Ultra Hard Teknik Porselen Testeresi

TOP
köpek yağmurluk
köpek tasması
köpek kıyafetleri
porselen tezgah
dekton
ikinci el saat
rid depo
istanbul masaj istanbul masaj anadolu yakası masaj anadolu yakası masaj ümraniye masaj ümraniye masaj çekmeköy masaj çekmeköy masaj üsküdar masaj üsküdar masaj ataşehir masaj ataşehir masaj beykoz masaj beykoz masaj sancaktepe masaj sancaktepe masaj sultanbeyli masaj sultanbeyli masaj şile masaj şile masaj kadıköy masaj kadıköy masaj maltepe masaj maltepe masaj kartal masaj kartal masaj pendik masaj pendik masaj tuzla masaj tuzla masaj avrupa yakası masaj avrupa yakası masaj şişli masaj şişli masaj beşiktaş masaj beşiktaş masaj